Hyundai Motor News

News

Miss Slovensko 2016 si užíva Hyundai Tucson

16.05.2016

Miss Slovakia 2016 and Hyundai Tucson

Kristína Činčurová vychutnáva prvé kilometre bez vodičského preukazu
Tucson je jedným z lídrov v segmente SUV a bestsellerom značky Hyundai

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová si prvé kilometre na novom Hyundai Tucson užíva bez vodičského preukazu. Nie, nemusíte hneď volať políciu, všetko je v poriadku. Kristína ešte nestihla ukončiť všetky skúšky v autoškole a šoféra jej zatiaľ robí jej otec. Keďže Tucson je aktuálne jedným z najlepšie predávaných SUV, nová MISS si jazdu veľmi pochvaľuje a už sa nemôže dočkať, kedy si prvý raz sama sadne za volant. Kľúčiky od jej nového miláčika odovzdal Kristíne prezident spoločnosti Hyundai Motor Slovakia Josef Jung.

,,Vyhrať súťaž Miss Slovensko 2016 je môj splnený sen. Dostala som množstvo cien, ale úplne najväčšiu radosť mám práve z krásneho auta Hyundai Tucson. Stále nemôžem uveriť, že je naozaj moje. Je to úplne dokonalé rodinné auto, takže mi bude určite slúžiť dlhé roky. Keďže ešte nemám vodičský preukaz, otec sa podujal, že ma v ňom bude všade voziť. Obávam sa, že mi ho potom ani nebude chcieť vrátiť, ale má smolu, lebo do autoškoly som sa už prihlásila,“ povedala po prvých kilometroch nadšená Kristína Činčurová.

Medzi prvých gratulantov novej Miss patril aj Josef Jung. „Želám vám úspešné zvládnutie skúšok v autoškole a potom veľa šťastných kilometrov a hlavne bezpečnú jazdu. Hyundai Tucson je naším aktuálnym bestsellerom v segmente SUV a verím, že rovnako ako tisícky jeho spokojných majiteľov aj vy oceníte výrazný dizajn a inovatívne technológie tohto modelu,“ povedal.

TS-28