Hyundai Motor News

News

Hyundai predstaví na bratislavskom autosalóne nové Santa Fe aj elektrickú Konu

18.04.2018

Úplne nový Hyundai Santa Fe

  • Slovenskú premiéru zažijú na autosalóne v Bratislave nová generácia Santa Fe a elektrická Kona
  • Novinkou budú aj modely i20 a i30 v špeciálnej „futbalovej“ edícii Go!
  • Hyundai vystaví takmer kompletné portfólio svojich aktuálnych modelov, vrátane i30 N a i30 Fastback
  • Návštevníci autosalónu majú možnosť vyskúšať si vozidlá Hyundai na testovacích jazdách a zapojiť sa tak do súťaže o atraktívne ceny

Hlavnými hviezdami Hyundai stánku nové Santa Fe a Kona Electric
Pre návštevníkov 28. ročníka bratislavského autosalónu (24.4. – 29.4.2018) si Hyundai pripravil niekoľko prekvapení. Slovenskú výstavnú premiéru zažije v poradí už štvrtá generácia obľúbeného Hyundai Santa Fe. Robustné SUV prináša okrem nového dizajnu a veľkorysého priestoru aj množstvo inovatívnych bezpečnostných systémov. K tým najpokročilejším patrí monitorovanie zadných sedadiel, ktoré upozorní vodiča pri opustení auta na osoby ostávajúce v kabíne (Rear Occupant Alert), alebo systém uzamkýnajúci dvere a chrániaci posádku auta, keď sa zozadu približuje iné vozidlo (Safety Exit Assist). Po prvý raz sa na Slovensku predstaví aj Kona Electric, prvé kompaktné SUV-B s čisto elektrickým pohonom a dojazdom vyše 480 km. 

K lákadlám stánku Hyundai, ktorý návštevníci nájdu v hale B2, budú patriť aj modely, ktoré boli uvedené na náš trh len nedávno. K takým patrí médiami aj verejnosťou mimoriadne pozitívne hodnotený hothatch i30 N Performance, ktorý pod kapotou skrýva silu 275 koní. Návštevníci si môžu zblízka prezrieť aj najnovší prírastok v rodine i30, štýlový Fastback. Na výstavnej ploche nebude chýbať ani najpredávanejší model kategórie SUV-C za rok 2017, Hyundai Tucson v limitovanej edícii Shadow, dizajnovo výrazné SUV Kona, plug-in hybrid IONIQ, priestranné kombi modely i30 a i40 či šikovné autá pre všetky generácie ix20 a i20 Active.

Futbalový sviatok oslávený špeciálnou edíciou Go!
Hyundai je oficiálnym partnerom tohtoročných futbalových majstrovstiev sveta, ktoré sa konajú v júni a júli v Rusku. Pri tejto príležitosti pripravila automobilka Hyundai pre svojich zákazníkov prekvapenie – špeciálnu edíciu Go! Táto limitovaná edícia prináša do obľúbených modelov i20 a i30 extra výbavu a atraktívne dizajnové vychytávky. Najpredávanejší model značky Hyundai na Slovensku, i30, je v špeciálnej edícii Go! za zvýhodnených cenových podmienok vybavený rádiom s 5-palcovým farebným LCD, zadnou parkovacou kamerou a zatmavenými zadnými sklami. Zvonka upúta dizajnovým nárazníkom, aký poznáme z modelu i30 Fastback, čiernymi lakovanými spätnými zrkadlami, štýlovými emblémami Go! na B stĺpikoch a jedinečnou exteriérovou farbou Champion Blue.  

Návštevníci môžu vyhrať Hyundai na týždeň

Okrem vystavených áut ponúka Hyundai pre návštevníkov bratislavského autosalónu viacero atraktívnych sprievodných aktivít. Už počas novinárskeho dňa, v utorok 24.4., môžu ľudia na facebookovej stránke Hyundai Slovensko sledovať od 10:00 priamy prenos z tlačovej konferencie a od 14:00 interaktívny live stream z predstavenia nových SUV modelov Santa Fe a Kona Electric. V súlade so sloganom „Vyskúšajte ho hneď, vyhrajte ho na týždeň“ majú návštevníci možnosť na vlastnej koži otestovať takmer kompletné portfólio vozidiel Hyundai. Účastníci testovacích jázd sa môžu zapojiť do súťaže o rôzne ceny, tou najzaujímavejšou je auto na jeden týždeň s plnou nádržou.     

Stánok Hyundai je umiestnený v hale B2. Testovacie jazdy pre verejnosť sú k dispozícii na vonkajšej ploche pred hlavným vstupom.