Hyundai Motor News

News

Hyundai Motor pozýva pravých fanúšikov na UEFA EURO 2016™

18.04.2016

Hyundai Euro 2016 fans

  • Hyundai Motor podporuje UEFA EURO 2016™ pod sloganom ‘Real Fans First – Ozajstní fanúšikovia na prvom mieste’
  • Spustený online ‘Digital Fan Park’ pre všetkých fanúšikov futbalu 
  • Fanúšikovia sa môžu zúčastniť na rozličných eventoch k EURO 2016, usporiadaných spoločnosťou Hyundai Motor

Hyundai Motor zvyšuje napätie pred majstrovstvami Európy vo futbale EURO 2016 spustením ‘Digital Fan Park’ a propagáciou sloganu ‘Real Fans First – Ozajstní fanúšikovania na prvom mieste’. Ako oficiálny partner významnej medzinárodnej futbalovej súťaže, kampaňou ‘Real Fans First’ spoločnosť Hyundai Motor dokumentuje svoj zápal pre EURO 2016 a úsilie priniesť tento zážitok všetkým skutočným futbalovým fanúšikom.

Inovatívny ‘Digital Fan Park’ predstavuje interaktívny online priestor, vytvorený pre futbalových fanúšikov, ktorý bude podľa Hyundai Motor zintenzívňovať ich zážitok z majstrovstiev EURO 2016. Na nabudenie fanúšikov pred turnajom bude na microsite pridaná séria video-klipov, z ktorých každý má názov ‘Euro 2016 prichádza’ a v rámci ‘Digital Fan Park’ čakajú fanúšikov rozličné zážitky.

„Hyundai Motor bude prevádzkovať online komunitu pre fanúšikov futbalu, ktorí sú v skutočnosti hlavnými hviezdami EURO 2016. Rozšírime filozofiu Hyundai Motor stať sa starostlivým celoživotným partnerom zákazníka na podporu skutočných futbalových fanúšikov počas EURO 2016 v duchu motta Real Fans First – Ozajstní fanúšikovia na prvom mieste. Turnaj je viac ako iba európska súťaž a my máme chuť zdieľať zápasy s našimi zákazníkmi na celom svete,“ povedal Scott Noh, riaditeľ skupiny zámorského marketingu Hyundai Motor.

‘Digital Fan Park’ je dostupný online od 15. apríla do 10. júla vo vyše 18 jazykoch vrátane slovenčiny pre fanúšikov v Európe, na Blízkom Východe a v Latinskej Amerike. Microsite je prístupná na globálnej internetovej stránke Hyundai Motor (euro2016.hyundai.com).


‘Digital Fan Park’ môžu zákazníci Hyundai Motor využívať rozličným spôsobom. Pre vášnivých fanúšikov, ktorí zavesia na internet obrázky a správy na podporu svojich národných tímov je určená súťaž ‘Real Fans Licence – Licencia ozajstného fanúšika’ – táto online kampaň beží od 15. apríla do 10. júla. Prvá polovica aktivity sa začína 15. apríla a trvá do 8. mája, účastníci môžu v rámci nej vyhrať celkovo 480 lístkov na majstrovstvá.

Druhá polovica kampane bude trvať od 8. mája do 10. júla a jeden šťastný výherca získa ako vecnú cenu automobil Hyundai i20.

Okrem toho sa fanúšikovia, ktorí majú lístok na zápas EURO 2016 a zúčastnia sa prvej polovice kampane ‘Real Fans Licence - Licencia ozajstného fanúšika’, môžu zapojiť do lotérie o dopravu na zápasy. Víťazi ‘Real Fans Chauffeur Licence – Šoférska licencia ozajstného fanúšika’ budú mať k dispozícii dopravu automobilom Hyundai Tucson s osobným vodičom z letiska do hotela a na futbalové štadióny vo Francúzsku. Táto služba bude poskytovaná počas úvodných zápasov EURO 2016.

Navyše k tejto kampani bude k dispozícii ďalšia online platforma ‘Real Fans Match Up – Súboj ozajstných fanúšikov’, na ktorej budú môcť fanúšikova povzbudiť svoje národné tímy zdieľaním nadšenia na sociálnych sieťach a pozývaním priateľov na účasť. Okrem toho sa fanúšikovia budú môcť objednať na testovaciu jazdu na svojej národnej internetovej stránke Hyundai Motor a zúčastniť sa aj kampane ‘Be There With Hyundai – Buďte tam s Hyundai’ na stránke UEFA.com.

Online video-klip ‘Euro 2016 prichádza’ je na internetovej stránke od 15 apríla. Video prezentuje dojímavý príbeh malého chlapca, ktorý bol smutný, že nedostal lístok na EURO 2016 a potom mohol sledovať zápasy s ostatnými futbalovými fanúšikmi v Hyundai Fan Park-u. Link k video-klipu je: https://youtu.be/bJ0yLPMpeFU

TS-24