Hyundai Motor News

News

Český výrobný závod Hyundai (HMMC) získal cenu kvality za rok 2011

24.11.2011

Tlačová správa č. 36
24.november 2011

Prezident spoločnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) prevzal dňa 10. novembra na Pražskom hrade Národnej cenu kvality českej republiky, a to v najvyššom stupni Excelencia.

Národná cena kvality ČR je najvýznamnejším českým ocenením kvality výrobného procesu vo všetkých jeho zložkách. Udelenie tejto prestížnej ceny presne v deň 3. výročia oficiálneho začatia sériovej výroby v nošovickom závode je pre spoločnosť HMMC významným míľnikom a motiváciou.

Prezident spoločnosti HMMC Kang Ho-don prevzal v Španielskej sále Pražského hradu Národnej cenu kvality Českej republiky v najvyššom stupni Excelencia. Tento stupeň oceňuje všetky zložky výrobného procesu, ale aj vzdelávanie, poskytovanie služieb, a to na základe pohovorov a na miestneho skúmania priamo v závode.

Udelenie najvýznamnejšieho českého ocenenie kvality nošovickému závodu HMMC je súčasne prvým takýmto ocenením výrobcu automobilov v krajine. Spoločnosť Hyundai preukázala, že má v závode HMMC veľmi dobrý manažment kvality a že kvalita je hlavnou podmienkou úspechu na trhu. Národná cena kvality znamená zvýšenie konkurencieschopnosti, predajov a tiež zvýšenie povedomia o značke Hyundai.

"Národnú cenu kvality ČR si veľmi vážime," povedal Kang Ho-don, prezident spoločnosti HMMC, a pokračoval: "Udelenie ceny je pre nás nielen ohodnotením doterajšej práce, ale najmä záväzkom do budúcich rokov, pretože v dnešnej tvrdej konkurencii sa dá uspieť jedine vtedy, keď ponúknete kvalitný výrobok, sprevádzaný kvalitnými službami. "

Národnú cenu kvality ČR prevzali zástupcovia spoločnosti HMMC 10. novembra, presne v deň 3. výročie oficiálneho začatia sériovej výroby v nošovickej závode. Za tri roky z výrobnej linky zišlo vyše 530 tisíc osobných áut, ktoré boli exportované do 48 krajín Európy, Blízkeho Východu a severnej Afriky. V súčasnej dobe sa všetko v závode HMMC sústreďuje na model Hyundai i30 novej generácie, ktorého sériová výroba bude spustená v polovici januára budúceho roka. Pre slovenských zákazníkov sa v závode vyrábajú modely ix20, i30 a model ix35, ktorého produkcia sa v júni tohto roku presunula zo Žiliny práve do Nošovíc.

  • Tag : 2011, Tlačové správy