Hyundai Motor News

News

Hyundai rozširuje partnerstvo s FIFA pre majstrovstvá sveta vo futbale FIFA World Cup™ v rokoch 2018 a 2022

30.11.2010

Tlačová správa, 25. november 2010

(Soul, Kórea) Iba dva týždne pred oznámením usporiadateľských krajín pre majstrovstvá sveta vo futbale FIFA World Cup™ v rokoch 2018 a 2022 spoločnosť Hyundai Motor Company rozšírila zmluvu o spolupráci s medzinárodnou futbalovou asociáciou FIFA. Tým odštartoval bezprecedentný dlhodobý program sponzorstva majstrovstiev sveta vo futbale FIFA World Cup™ pre roky 2018 a 2022 v produktovej kategórii oficiálneho partnera z automobilovej oblasti (Automotive Official Partner).

Vychádzajúc z úspešnej sponzorskej spolupráce počas troch predchádzajúcich majstrovstiev sveta vo futbale sa Hyundai rozhodol predĺžiť partnerskú spoluprácu štyri roky pred vypršaním zmluvy, čím demonštruje vzájomnú afinitu obidvoch organizácií, zdieľajúcich spoločné hodnoty a vízie. Ďalšie predĺženie na dobu 8 rokov do roku 2022 oprávňuje značku Hyundai získať sponzorské práva na všetky súťaže FIFA a poskytuje jej exkluzívne marketingové možnosti, extenzívnu globálnu publicitu v médiách a participáciu na špeciálnych eventoch FIFA a vývojových iniciatívach.

„Od nášho prvého spojenia s FIFA v roku 1999 náš príspevok a podpora FIFA neboli prekonané,” povedal Mong-Koo Chung, prezident CEO Hyundai Motor Group. „FIFA vždy tvorila pre nás vzor, pozdvihovala hodnotu našej značky a zabezpečovala jej maximálnu publicitu. Hoci predĺženie zmluvy sa uskutočnilo bez znalosti usporiadateľských krajín pre majstrovstvá sveta vo futbale FIFA World Cup™ v rokoch 2018 a 2022, veríme že ďalej posilní hodnotu našej značky a splní naše vízie.“

„Sme mimoriadne šťastní, že sme predĺžili partnerstvo so značkou Hyundai ako jedným z hlavných partnerov FIFA, ktorý nám poskytne aktívnu podporu pre ďalšie dva ročníky majstrovstiev sveta vo futbale FIFA World Cup™ v rokoch 2018 a 2022,“ povedal Joseph S. Blatter, prezident FIFA. „Hyundai je skutočným partnerom futbalu, ktorý chápe a zdieľa našu filozofiu a vášeň pre nádhernú futbalovú hru. FIFA verí, že Hyundai bude pokračovať v podpore rozvoja nášho športu v budúcnosti a pri jeho ďalšom šírení na celom svete,“ dodal Joseph S. Blatter.

Hyundai sa už osvedčil ako spoľahlivý a efektívny partner FIFA keď pôsobil ako oficiálny dodávateľ vozidiel pre majstrovstvá sveta vo futbale FIFA World Cup™ v rokoch 2002, 2006 a 2010. Ako oficiálny automobilový partner Hyundai vyvinie maximálne úsilie aby poskytol FIFA efektívnu dopravu na globálnej úrovni pre obdobie najbližších 12 rokov, vrátane aktuálnej zmluvy, platnej do roku 2014. Hyundai poskytne k dispozícii celú škálu modelov aby uspokojil všetky požiadavky pre tri ročníky majstrovstiev sveta vo futbale FIFA World Cup™ v rokoch 2014, 2018 a 2022, ako aj ostatných súťaží FIFA prostredníctvom svojej širokej distribučnej siete.

  • Tag : 2010, Tlačové správy