Hyundai Motor News

News

Nové smerovanie značky Hyundai oslovuje európske publikum

25.03.2011

Tlačová správa č. 14
25.marec 2011

Spoločnosť Hyundai predstaví nové globálne smerovanie značky a svoje stanovisko pre európske publikum na autosalóne v Ženeve 2011.

Nový slogan spoločnosti je „New Thinking. New Possibilities.“ (Nové myslenie. Nové možnosti.). Tento slogan zahŕňa novú pozíciu značky „moderm premium“ (moderná prémiovosť), ktorej cieľom je poskytnúť zákazníkom citovú hodnotu a  zážitky prekonávajúce ich očakávania prostredníctvom nového myslenia a nových možností. Nové smerovanie značky zachytáva tiež ducha zmeny v automobilovom priemysle, ktorý ukázal dramatický rast vo všetkých oblastiach podnikania.

"Zákazníci dnes očakávajú od prémiovej značky rozumné inovácie za dostupnú cenu. Chcú automobily, ktoré prekonajú ich očakávania - automobily, ktoré odrážajú ich hodnoty a čas, ktorý v nich strávia," uviedol Allan Rushforth, Senior Vice President a COO spoločnosti Hyundai Motor Europe.

"Zatiaľ čo tradičná prémiovosť je zvyčajne spojená s vysokými cenami pre niekoľkých privilegovaných, náš koncept 'modernej prémiovosti' je založený na myšlienke, že vysoká kvalita nevyžaduje nevyhnutne vysokú cenu. Hyundai ponúkne luxus, vysokú kvalitu a emocionálne hodnoty, ktoré zákazníci nikdy predtým nezažili alebo neočakávali. Tento koncept nebude limitovaný len na produkt, ale aj na všetky naše aktivity a služby, " dodal p. Rushforth.

  • Tag : 2011, Tlačové správy