Hyundai Motor News

News

Kedy sú Žídek a Longauerová najšťastneší?

14.10.2014

• Jaroslav Žídek aj Laura Longauerová podporili kampaň Hyundai, ktorá hľadá najšťastnejšiu slovenskú rodinu
• Záujemcovia môžu súťažiť až do konca októbra

New Generation i20_Front Jaroslav Žídek je najšťastnejší vo chvíľach, keď ide s rodinou na výlet. Po náročnom dni v kuchyni svojej reštaurácie mu dobre padne aj prechádzka v prírode. Mimo rodinných aktivít je šťastný aj vtedy, keď má čas ísť na rybačku, keďže je vášnivým rybárom. Miss Slovensko 2014, Laura Longauerová je najšťastnejšia, keď si po svojom nabitom programe môže oddýchnuť s rodinou v Detve, alebo keď trávi chvíle so svojím priateľom. Má rada aj aktívny oddych a popri tancovaní vo folklórnom súbore relaxuje pri plávaní, behaní a volejbale. A keďže je už niekoľko mesiacov majiteľkou svojho prvého auta Hyundai i10, je šťastná aj vo chvíľach keď si môže od každodenných stresov oddýchnuť za volantom. Obe osobnosti sa rozhodli podeliť o tajomstvo kedy sú najšťastnejšie a podporiť tak kampaň spoločnosti Hyundai, ktorá hľadá najšťastnejšiu slovenskú rodinu.

New Generation i20_Front

„Okrem spoločných chvíľ s rodinou a priateľom som šťastná aj keď môžem pomôcť druhým. Nezabudnuteľná je napríklad chvíľa, keď som nedávno odovzdávala v Trenčíne vozíky Hyundai pre novorodencov. Mamičky si v nich môžu prevážať svoje ratolesti a ja som bola šťastná, že môžem byť pri tom. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla aktívne podporiť kampaň Hyundai,“ uviedla Laura. Jaroslav Žídek síce nepatrí medzi zarytých motoristických fanúšikov a aj šoférovanie veľakrát prenechá manželke, dobrú myšlienku však podporil s radosťou.

Do hľadania najšťastnejšej slovenskej rodiny sa už zapojili stovky vyznávačov šťastia. 24 výhercov, ktorí už boli vyžrebovaní, môže spoznávať krásy Slovenska spolu so svojou rodinou. Tí, ktorí sa ešte do aktivít súťaže nestihli zapojiť, majú na výber dva spôsoby. Buď sa odfotia so svojimi najbližšími a fotku zašlú na stránku www.najstastnejsiarodina.sk, alebo sa zúčastnia testovacej jazdy u ktoréhokoľvek autorizovaného dílera značky Hyundai. Dve rodiny, ktoré tak urobia v termíne od 1. 10. do 31. 10. 2014, získajú vozidlo Hyundai i30 alebo ix35 na dva týždne s plnou nádržou.

Hlavnou cenou pre tú najšťastnejšiu rodinu na Slovensku bude exkluzívna spoločná dovolenka. Pôjde si na ňu oddýchnuť jedna rodina, , ktorá si okrem zážitkov z jazdy urobia radosť aj kúpou vozidla Hyundai v období od 18.8 do 31.10.2014.