Hyundai Motor News

News

Hyundai i30 láme predajné rekordy v znamení magickej päťky

15.07.2014

·         Od februára 2012 sa na Slovensku predalo 5555 kusov Hyundai i30

·         Na model platí päťročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, päťročné asistenčné služby a päťročná zvýhodnená prehliadka

·         Celkovo má Hyundai za šesť mesiacov 13 % nárast, v júni až 27 % 

Fun taxi Hyundai i30 je po šiestich mesiacoch najpredávanejším tohtoročným modelom značky na Slovensku a od jeho uvedenia na trh sa ho predalo presne 5555 kusov. Magickú päťku, ktorá úspech modelu evidentne sprevádza, dopĺňa päťročná záruka bez obmedzenia kilometrov, päťročné asistenčné služby a päťročná zvýhodnená prehliadka. Hyundai i30 sa na Slovensku začal predávať vo februári 2012. 

Podravka „Už dlhšiu dobu vnímame, že i30 získava čoraz viac na popularite a aktuálne je našim najpredávanejším modelom. Magickú päťku, ktorá vznikla pri počte 5555 predaných kusov sme prijali na jednej strane s úsmevom a na strane druhej so záväzkom, keďže záujem našich zákazníkov a zároveň fanúšikov je obrovský, musíme aj my robiť maximum, aby sme si udržali ich dôveru. Všetkým, čo nám a našim modelom veria sa chcem symbolicky päťnásobne poďakovať a zároveň prisľúbiť, že sa neustále snažíme, aby u nás našli vždy to, čo hľadajú,“ uviedol Martin Saitz, generálny riaditeľ Hyundai Motor Slovensko. 

MV SR Úspech i30 sa zhmotnil aj vo víťazstve spoločnosti v minuloročnom verejnom obstarávaní MV SR, keď sa Hyundai s modelom i30 umiestnil na prvom mieste pred KIA a Volkswagen. Do konca roka 2013 dodal Hyundai priamo do rezortu vnútra 410 vozidiel modelu i30 a ďalších 58 vozidiel putovalo do iných štátnych úradov a organizácií. Celkovo teda bolo dodaných 468 nových áut.

CSOB Leasing Značke Hyundai sa však darí nielen v predaji i30, ale aj celkove a v kategórii M1+N1 si drží skvelé tretie miesto. Spoločnosť pokračuje vo víťaznom ťažení a po výraznom úspechu v roku 2013 dosahuje rekordy aj v tomto roku. Za prvých šesť mesiacov dosiahol medziročný nárast 13 % a v júni bol predaj najlepší v histórii značky. V porovnaní s minulým rokom predaje v júni boli dokonca až o 27 % vyššie.

Hlavný podiel na celkovom úspechu má práve Hyundai i30. V júni bol opäť najpredávanejším modelom s 210 kusmi. Za ním nasleduje model i20 so 148 kusmi a ix35 so 79 spokojnými majiteľmi. Naozaj výnimočne sa tento rok darí aj modelu i20, keďže za prvých šesť mesiacov zaznamenal nárast až o 58,8 % a celkovo mu patrí druhé miesto v B-Segmente.

 

Viac fotografií nájdete tu.

 

  • Tag : 2014, Tlačové správy