Hyundai Motor News

News

Hyundai Motor Slovakia vymenoval nového generálneho riaditeľa

26.09.2012

S platnosťou od 24.9.2012 posilnil vedenie spoločnosti Hyundai Motor Czech s.r.o., organizačná zložka Slovakia, výhradného dovozcu automobilov značky Hyundai na slovenský trh, pán Martin Saitz.

 

Martin Saitz nastúpil na pozíciu generálneho riaditeľa spoločnosti, ktorá nebola posledné dva roky obsadená. V jeho kompetencii bude riadenie všetkých obchodných, marketingových a finančných aktivít spoločnosti.

 

Svoju profesijnú kariéru začal ako konštruktér a neskôr pracoval na finančných a vedúcich pozíciách v spoločnostiach Price Waterhouse, DAF Trucks CZ, s.r.o., Volvo Auto Czech a Volvo Auto Polska. Jeho ďalšou významnou pracovnou zastávkou sa stala spoločnosť Škoda Auto, a.s. kde počas 7 rokov pôsobil ako regionálny riaditeľ so zodpovednosťou za 10 západoeuropských krajín a neskôr sa stal riaditeľom predaja pre Českú republiku. Na tejto pozícií získal mnoho skúseností s predajom na rôznych trhoch a následne ich využil v spoločnosti BMW Vertriebs GmbH.

 

Svoje cenné skúsenosti sa rozhodol zužitkovať v automobilke, ktorá v posledných rokoch zaznamenáva enormný rast a preto prijal ponuku spoločnosti Hyundai Motor Slovakia.

 

„Automobilku Hyundai sledujem s obdivom už pár rokov, preto moje rozhodovanie sa bolo jednoduché. Značka Hyundai má kvalitné modelové portfólio s dizajnom, ktorý oslovuje čoraz viac zákazníkov. Mojou úlohou je spoločne s našimi obchodnými partnermi ďalej posilňovať postavenie značky Hyundai na slovenskom trhu. Budem sa snažiť udržať aktuálny stúpajúci trend predaja, skvalitnenie popredajných služieb a zvyšovanie spokojnosti našich zákazníkov “ hovorí M. Saitz.

 

  • Tag : 2012, Tlačové správy