Hyundai Motor News

News

Hyundai oficiálnym partnerom Miss Slovensko 2014

14.02.2014
  • Víťazka súťaže krásy dostane  Hyundai i10 novej generácie

  • Hyundai i10 je držiteľ prestížneho ocenenia AUTOBEST 2014

Finalistky Miss Slovensko 2014 s Hyundai i10 Hyundai sa stal oficiálnym partnerom najprestížnejšej súťaže ženskej krásy na Slovensku – MISS SLOVENSKO 2014. Držiteľka koruny kráľovnej krásy si odvezie Hyundai i10 novej generácie. Ide o aktuálneho víťaza prestížneho ocenenia AUTOBEST 2014. Spojením MISS SLOVENSKO a Hyundai tak vyniknú spoločné črty oboch značiek, ako napríklad elegancia, krása a dynamika.

„Hyundai má za sebou veľmi úspešný rok, keď medziročne rástol najviac spomedzi lídrov na trhu. Spojenie s najprestížnejšou súťažou ženskej krásy je preto pre nás prirodzeným krokom. Komunikáciu značky Hyundai tak po výraznom raste jej popularity orientujeme aj na mladšie vekové kategórie, keďže je v našom záujme, aby si mladí ľudia vytvorili vzťah k nám ešte skôr, ako sa budú rozhodovať pre kúpu auta,“ uviedla PR a marketingová manažérka Marcela Divičanová.

Nový model i10 sa začal predávať v novembri 2013. Jeho dobré vyhliadky do budúcnosti potvrdzuje aj skutočnosť, že ide o aktuálneho víťaza AUTOBEST 2014. Celkove je to už druhý raz za uplynulé tri roky, čo odborná porota udelila titul AUTOBEST modelu spoločnosti Hyundai Motor.

  • Tag : 2014, Tlačové správy