Hyundai Motor News

News

Hyundai poskytol vozidlá pre UEFA EURO 2012™ a predstavil fanúšikmi inšpirované autobusy národných tímov

22.05.2012

AA Spoločnosť Hyundai Motor poskytla 366 svojich najatraktívnejších vozidiel na používanie pre funkcionárov, usporiadateľov a hostí futbalového šampionátu UEFA EURO 2012™, ktorý sa uskutoční budúci mesiac v Poľsku a na Ukrajine.

Počas slávnostného ceremoniálu odovzdávania vozidiel na Národnom štadióne vo Varšave, Poľsko, spoločnosť predstavila oficiálne autobusy 16 zúčastnených národných mužstiev, ktoré sú oblepené sloganmi navrhnutými fanúšikmi. Súťaž značky Hyundai “Be There With Hyundai” umožnila fanúšikom poslať slogany na autobusy národných mužstiev. Fanúšikovia začali posielať návrhy sloganov 16. decembra 2011 a 16 víťazov bolo oznámených 7. mája 2012.

Hyundai EURO2012 Ukraine Team Bus “Futbal vyjadruje dynamiku, vzrušenie a vášeň,” povedal Terry Im, prezident Hyundai Motor Europe. “To sú presne tie emócie, o ktoré sa Hyundai chce podeliť so svojimi zákazníkmi.”

“Iba tri týždne pred začiatkom šampionátu je odovzdanie vozidiel významným míľnikom v príprave na UEFA EURO 2012™,” povedal Guy-Laurent Epstein, marketingový riaditeľ UEFA Events SA. “Hyundai ako popredný globálny výrobca atraktívnych, spoľahlivých a komfortných automobilov prispeje k organizácii turnaja poskytnutím kvalitnej dopravy svojimi vozidlami usporiadateľom, tímom a hosťom, ” dodal Guy-Laurent Epstein.

AA Na slávnostnom odovzdávaní vozidiel sa zúčastnili zástupcovia značky Hyundai Motor, UEFA a národného organizačného výboru.

Na podporu majstrovstiev Európy vo futbale UEFA EURO 2012™, ktoré sa uskutočnia budúci mesiac, Hyundai poskytol nasledujúce vozidlá: Equus, Genesis, ix55, Santa Fe, ix35, i40, Sonata, Elantra a i30 novej generácie. Okrem toho Hyundai poskytne vyše 200 vanov H1.

Vrcholom flotily oficiálnych vozidiel sú luxusné limuzíny s pohonom zadných kolies Equus a Genesis. Model i40 predstavuje vlajkovú loď modelového programu značky Hyundai v Európe. Rovnako ako kompaktný model i30, ktorý mal premiéru v septembri 2011 na frankfurtskom autosalóne, bol navrhnutý v Európe špeciálne pre európskych motoristov. Hyundai EURO2012 Poland Team Bus Hyundai i30 reprezentuje novú generáciu najlepšie predávaného modelu značky v Európe.

Majstrovstvá Európy vo futbale UEFA EURO 2012™ sa začnú 8. júna a potrvajú do 1. júla 2012. Hyundai je oficiálny automobilový sponzor UEFA EURO 2012™ a tento šampionát sponzoruje nepretržite od roku 2000.

V prílohe sú uvedené aktivity Hyundai UEFA EURO 2012™ pre fanúšikov a podujatia New Thinking experience.

 

 
Popisky k fotkám:
Hyundai Motor Company dodalo oficiálne vozidlá Euro 2012™ oorganizačnému výboru na štadióne Narodowy v Poľsku.
(Z lava do prava) Mark Hall - Marketing Director of Hyundai Motor Europe, Terry Im - President of Hyundai Motor Europe, Guy-Laurent Epstein - Marketing Director of UEFA Event SA., Martin Kallen - Operating Director of UEFA Event SA., Charlie Kim – Overseas Marketing Director of Hyundai Motor Company, Ducksang Jang -President of Hyundai Motor Poland