Hyundai Motor News

News

Hyundai v Ženeve so 4 premiérami

03.08.2009
Tlačová správa č. 5 zo dňa 11.2.2008
  • Európska premiéra faceliftu Hyundai Sonata
  • Svetová premiéra modernizovanej verzie Hyundai Matrix
  • Svetová premiéra produktového radu eko-dynamických vozidiel Hyundai
  • Štúdia HED-5 MPV : všestranný 6-miestny koncept s použitím najmodernejších materiálov

<Offenbach – 11. február 2008> – Na medzinárodnom autosalóne v Ženeve Hyundai Motor Co. predstaví dva nové produkčné modely, výnimočnú novú štúdiu, ako i program na zvýšenie všeobecnej enviromentálnej kompatibility vozidiel.

Hyundai Sonata si už rokmi získala množstvo spokojných majiteľov po celom svete a stala sa tak už štandardným automobilom segmentu D. Šiesta generácia tohto modelu, ktorý pravidelne obsadzuje najvyššie priečky štúdií spokojnosti zákazníkov v USA, bude čo do štýlu a jazdných vlastností ešte európskejšia.

Ďalšiou novinkou, ktorá bude mať v Ženeve svetovú premiéru, je modernizovaná verzia kompaktného modelu Hyundai Matrix. Zmeny exteriéru dopĺňa nová škála farieb karosérie, zatiaľ čo interiér bol prispôsobený línii súčasných modelov Hyundai.

Hyundai sa už dlhší čas snaží odpovedať na horúco aktuálne témy spojené s ochranou životného prostredia. Hyundai je spoločnosťou, ktorá sa voči životnému prostrediu snažila byť vždy priateľská, preto možnosť priniesť inovácie v tejto oblasti pre ňu predstavuje obrovskú výzvu. Jej nový eko-balík poukazuje na to, ako existujúce technológie môžu prispieť k signifikatnému zníženiu (až do 29%) emisií CO2 bez toho, aby sa to odrazilo na cene, výkone alebo pôžitku z jazdy. Ide o takmer produkčný koncept, ktorý prináša reálnu a dosiahnuteľnú výhodu v znižovaní emisií CO2 a spotreby paliva.

Ekologický pohľad hral pri návrhu novej štúdie taktiež hlavnú rolu. Pod kódovým označením HED-5 Hyundai vytvoril 6-miestne MPV, ktoré posúva pojem univerzálnosti na novú úroveň. Výber revolučných materiálov a konštrukčných technológií vznikal v spolupráci s inovatívnymi partnermi, ako Recaro, Bayer a LG.

Hyundai na ženevskom autosalóne vystaví i kompletnú modelovú paletu 2008, vrátane vozidiel i10, i30, i30cw, Santa Fe, Tucson, Grandeur, Coupe, Getz a Matrix.

Stánok Hyundai tento rok nájdete v hale č.1. Srdečne Vás pozývame i na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční 4. marca 2008 o 15:45h.

  • Tag : 2008, Tlačové správy