Hyundai Motor News

News

Hyundai Motor oznámila uvedenie H350, novej nákladnej dodávky pre Európu

03.09.2014

• Hyundai Motor predstavil H350 nákladnú dodávku pred jeho svetovou premiérou na IAA Commercial Vehicles 2014 v Hannoveri, Nemecko
• Flexibilná platforma pre tri karosárske varianty: dodávka, osobný autobus a nákladný auto valník
• H350 posilňuje zostavu komerčných vozidiel Hyundai Motor je v Európe

New Generation i20_Front

Hyundai Motor Co, najväčšia juhokórejská automobilka, odhalila prvé dizajnové obrázky nového ľahkého úžitkového vozidla navrhnutého a vyvinutého špeciálne pre európsky trh - H350.

Nový automobil je založený na flexibilnej platforme, ktorá môže podporovať tri karosérie - nákladné vozidlo, osobný autobus a nákladný auto valník – a tým posilniť prítomnosť spoločnosti v segmente ľahkých úžitkových vozidiel a prilákať nových zákazníkov v Európe.

New Generation i20_Front

Dizajn H350 má byť efektívny a praktický a zároveň vizuálne atraktívny pre zákazníkov. S odvolaním sa na svoje náprotivky v osobných automobiloch, H350 ponúka hexagonálny gril integrovaný do predného nárazníka, lemovaný štýlovými svetlometmi, doplnenými o LED denné svietenie, ktoré sa zaobľujú okolo prednej časti vozidla. Bočné lišty sa tiahnu pozdĺž celého vozidla, rozdeľujú panely vanu a začleňujú praktické posuvné bočné dvere.

H350 poskytuje prvotriednu kabínu a nákladné skladovacie kapacity až 1,4 tony užitočného nákladu a 2,5 tony ťahaného brzdeného prívesu.

Nová dodávka bude vyrobená v Európe v spolupráci s dlhodobým výrobným partnerom pre úžitkové vozidlá Karsan Otomotiv Sanayil vo Ticaret AS, so sídlom v Turecku. Svetová premiéra modelu H350 prebehne na tlačovej konferencii na autosalóne IAA Commercial Vehicles 2014 v hale 13, v 09:00 SEČ dňa 24. septembra 2014. Pre verejnosť bude autosalón otvorený od 25. septembra do 2. októbra 2014.